Pogledajte korpu | Knjiga u korpi: 0 | Pošaljite narudžbinu
Datum: 2009-12-04
Pregleda(30 dana/ukupno): 35 / 4288
Šestogodišnja Misi, najmlađa kći Mekenzija Alena, oteta je za vreme porodičnog letovanja, a dokazi da je verovatno svirepo ubijena pronađeni su u napuštenoj kolibi duboko u divljini Oregona.
Četiri godine kasnije, usred svoje Velike tuge, Mek dobija sumnjivu poruku, kojom ga neko, naizgled Bog, poziva da sledećeg vikenda dođe u tu kolibu.
Koliba je ime restorana u Njujorku.
Da li znate ko ga vodi?
Najnovije izdanje iz Lagune.
HIT knjiga.

„Čitajući Kolibu shvatio sam da su pitanja koja se pojavljuju u ovom neodoljivom romanu ona ista koja nosim duboko u sebi. Lepota ove knjige nije u tome što ona daje lake odgovore na mučna pitanja, nego u tome što vas poziva bliže Bogu milosrđa i ljubavi, u kome nalazimo nadu i isceljenje.”
Džim Palmer, autor romana Božanstveni niko
Link.
Obrad
Meni se ova knjiga ni malo nije dopala i sa svakom stranicom mi se nezadovoljstvo produbljivalo. Stil pisanja, razrada likova a pre svega pokusaj da se kaze nesto mudro i nadahnuto su u naj manju ruku lose plagirani. Posle "Razgovora s Bogom"
suzana stamenkovic
27 avgusta 2009 godine sam izgubila sina .umro je u jedanaestoj godini zivota .nije nikada bolovao bio je zdrav decak 20 avgusta je napunio jedanaest godina .a za nedelju dana tacnije sledeceg cetvrtka je umro od mozdanog udara.sve se desilo jako brz
Molimo, sačekajte da kreiramo formular...
Dali i ja - Lorisens Sten - MEDIA
Cena: 500.00
Naša cena: 450.00
10% popusta za kupovinu 2 i više knjiga.