XP SP3 i Windows registar

Datum: 2008-05-21

Pregleda(30 dana/ukupno): 7 / 782

Symantec korporacija i Microsoft se ne slaži kada je u pitanju pitanju SP3 za XP.

Symantec korporacija i Microsoft se ne slaži kada je u pitanju pitanju SP3 za XP. Pojavile su se informacije da su korisnici Norton Internet Security i Norton 360 softvera ove kompanije imaju problema sa računarima nakon instaliranja XP SP3 upravo zbog određenih Norton komponenti.

Norton odbija krivicu i navodi da je krivica Microsoft-a. Microsoft je odbio da odgovori na pitanja vezana za ovaj problem, koji je obrisao mrežne konekcije sprečavajući da se korisnici povežu sa internetom.

Samo dan nakon što je XP SP3 objavljen korisnici su počeli da se javljaju sa žalbama da su njihove konekcije misteriozno nestale.

Pripremio: Milenko Kusurović

Komentari:

Budite prvi koji će ostaviti komentar

Molimo, sačekajte da kreiramo formular...

Umetnost obmane

Umetnost obmane
Cena: 1,090.00
10% popusta za kupovinu 2 i više knjiga.

Autor pokazuje koliko su i najčuvaniji informacioni sistemi ranjivi pred odlučnim obmanjivačem koji se izdaje za administratora sistema ili za neku drugu, naizgled bezazlenu osobu. Budući da su priče sagledane i iz ugla napadača i iz ugla žrtve, Umetnost obmane istražuje zašto je svaki napad bio tako uspešan i kako se mogao izbeći, lakim i zanimljivim stilom.

više o knjizi

[Queries: 22] [0.1825 sec.]