Žena dana - Milena Galchina

Datum: 2010-02-26

Pregleda(30 dana/ukupno): 9 / 1762

Crno belo u bojama koje se naslućuju.

Fotografija na kojoj žena poljem ide i nosi u kosi priču.

Fotografija na kojoj samo naslućujemo bore na čelu i konje iza.

Milena Galchina

Ovu ženu možete da sretnete samo ako izađete iz kuće.

Ovako žena vidi jednog muškarca.

Link ka ovoj ženi dana. KLIKNITE

Neke druge slike ćete "videti" u Zabranjenoj ženi

Nekoliko redova iz romana:

Posle izvesnog vremena, osoblje sa šaltera je počelo da nas doziva mahanjem. Mislila sam da će nam zakazati novi dan i sat poletanja i reći šta se događa sa našim prtljagom. Pre nego što sam stvarno shvatila šta se događa, osoblje iz obezbeđenja je žurno uzelo naš ručni prtljag, provuklo ga kroz rentgen-ram, a odatle nas je čovek sa vokitokijem u ruci požurivao kroz prolaz do aviona koji je urlao i spremao se da poleti. U ušima mi je još odjekivao glas „zemaljske“ stjuardese:

„’Egipat Eir’ je odlučio da putujete prvom klasom - izvolite kartu. Molimo vas da što pre uđete u avion, jer je spreman za poletanje. Želimo vam prijatan let, doviđenja!“

Naručite već danas. LINK.

 

Komentari:

Budite prvi koji će ostaviti komentar

Molimo, sačekajte da kreiramo formular...

O fotografiji

O fotografiji
Cena: 589.00
Naša cena: 530.00
10% popusta za kupovinu 2 i više knjiga.

Knjiga Suzan Sontag “O fotografiji” stekla je kultni status ubrzo poslepojavljivanja 1977. godine, kao “briljantna analiza o suštinskim promenama koje su fotografske slike napravile u načinu na koji posmatramo svet i sebe same u poslednjih 140 godina” - kako je naveo “Washington Post Book World”.

više o knjizi

[Queries: 22] [0.1798 sec.]