Korpa

Naslovi knjiga ispirisani podedom Srbije nad Nemačkom SP2010

Srbija 1 : Nemačka 0

Poslednja 3 minuta

93 - KRAJ UTAKMICE!!!!! - Velika pobeda Srbije, prva nad Nemačkom od 1973. godine. Bilo je jako teško i uzbudljivo, a minimana pobeda ostavlja izabranike Radomira Antića u konkurenciji za plasman u osminu finala. Srbija je golom Milana Jovanovića pobedila sa 1:0, a iako smo imali igrača više od 37. minuta, ekipu je najviše podigao Vlada Stojković koji je odbranio penal Lukasu Podolskom u jeku neviđene inicijative nemačke selekcije!

92. minut - Možda i poslednja rilika za nemačku ostala je neiskorišćea kada je u moru fudbalera  u16 naše rerezentacije izlokiran udarac Samija Kedire. U nastavku akcije Stanković je zaradio lakšu povredu

90. minut - Još samo tri minuta nadoknade. LINK.